» Książka „…i wyjechać w Bieszczady” o życiu korpoludków, czyli czytelników książek biznesowych

Książka „…i wyjechać w Bieszczady” o życiu korpoludków, czyli czytelników książek biznesowych

Data dodania: 28-06-2018

Polecamy książkę „…i wyjechać w Bieszczady. Thriller z Domaniewskiej”. Nie jest to książka o marketingu, public relations, zarzadzaniu, ani motywacji, ale o ludziach na co dzień pracujących w warszawskich korporacjach, czyli w tzw. Mordorze przy ul. Domaniewskiej.

O problemach z jakimi się spotykają w pracy, ale głównie poza nią. Jak spędzają czas wolny. Jak odpoczywają. Gdzie bywają. Jak się resetują. Jak budują relacje z innymi ludźmi. Z kim się przyjaźnią, a z kim nie…

Autorka, Sara Taylor, napisała książkę „…i wyjechać w Bieszczady” pod pseudonimem, gdyż cały czas pracuje w jednej z korporacji, której siedziba znajduje się przy ul. Domaniewskiej. Nie jest to jednak reportaż, czy jakikolwiek inny gatunek szeroko rozumianej literatury faktu. To raczej obraz świata, w którym na co dzień autorska funkcjonuje, przepuszczony przez jej własny filtr. Często odarty z wszelkich poprawnie politycznych masek. Niekiedy przejaskrawiony. Innym razem zbyt skrzywiony lub sarkastyczny. Czasem jest to świat komiczny i zabawny. Innym razem to bardzo gorzki obraz osób na co dzień pracujących w korpo.

Już teraz Sara Taylor pracuje nad pełnokrwistą powieścią, która ukaże się na przełomie września i października 2018 roku.
Zapraszamy na www.WydawnictwoAutorskie.pl
Przejdź do strony głównej

Aktualności

Kontakt

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).