» KsiegarniaROSTER.pl od Wydawnictwa ROSTER

KsiegarniaROSTER.pl od Wydawnictwa ROSTER

Data dodania: 03-08-2015 Z wielką radością prezentujemy Państwu nowy projekt Wydawnictwa ROSTER – tym razem jest to internetowa księgarnia z książkami biznesowymi, funkcjonująca pod adresem www.KsiegarniaROSTER.pl

Przypomnijmy, że dotychczas nasza firma ROSTER GROUP działała w trzech podstawowych obszarach: wydawnictwa lokalne (gazeta i serwis internetowy www.KochamRawe.pl), wydawnictwa marketingowe (książki, magazyn o marketingu terytorialnym i portal www.MarketingMiejsca.com.pl), wydawnictwa zlecone – głównie materiały reklamowe dla klientów zewnętrznych.

Teraz wkraczamy w obszar dystrybucji książek biznesowych. Zapraszamy do współpracy Hurtownie i Wydawców, a także autorów, którzy na własny koszt wydali swoje książki o tematyce marketingowo-biznesowej i chcieliby je sprzedawać również za pośrednictwem Księgarni ROSTER do współpracy.

Wszystkich kupujących prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość, a także zgłaszanie nam wszelkich problemów z dokonaniem zakupu, czy płatnościami. Dołożymy wszelkich starać, aby jak najszybciej naprawić wszelkie usterki, a możemy to zrobić tylko dzięki Państwa pomocy. 

U nas kupicie tylko najlepsze, wybrane książki biznesowe. Polecamy naszą księgarnię, zwłaszcza kiedy będziecie szukać prezentów bożonarodzeniowych.

Mamy nadzieję, że zechcecie Państwo właśnie u nas kupić książki pod choinkę. Warto w okresie świąt poczytać, aby w Nowym Roku, uzbrojeni w odpowiednią dawką wiedzy, zabrać się do pracy i rozwinąć swój biznes, czego już teraz Wszystkim naszym Klientom serdecznie życzymy!

Zapraszamy także na facebook.com/ksiegarniaROSTER

Hurtownie, które chciałyby sprzedawać książki Wydawnictwa ROSTER prosimy zaś o kontakt pod adresem: rs[małpa]marketingmiejsca.com.pl

Przejdź do strony głównej

Aktualności

Kontakt

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).