» KsiegarniaROSTER.pl od Wydawnictwa ROSTER

KsiegarniaROSTER.pl od Wydawnictwa ROSTER

Data dodania: 03-08-2015 Z wielką radością prezentujemy Państwu nowy projekt Wydawnictwa ROSTER – tym razem jest to internetowa księgarnia z książkami biznesowymi, funkcjonująca pod adresem www.KsiegarniaROSTER.pl

Przypomnijmy, że dotychczas nasza firma ROSTER GROUP działała w trzech podstawowych obszarach: wydawnictwa lokalne (gazeta i serwis internetowy www.KochamRawe.pl), wydawnictwa marketingowe (książki, magazyn o marketingu terytorialnym i portal www.MarketingMiejsca.com.pl), wydawnictwa zlecone – głównie materiały reklamowe dla klientów zewnętrznych.

Teraz wkraczamy w obszar dystrybucji książek biznesowych. Zapraszamy do współpracy Hurtownie i Wydawców, a także autorów, którzy na własny koszt wydali swoje książki o tematyce marketingowo-biznesowej i chcieliby je sprzedawać również za pośrednictwem Księgarni ROSTER do współpracy.

Wszystkich kupujących prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość, a także zgłaszanie nam wszelkich problemów z dokonaniem zakupu, czy płatnościami. Dołożymy wszelkich starać, aby jak najszybciej naprawić wszelkie usterki, a możemy to zrobić tylko dzięki Państwa pomocy. 

U nas kupicie tylko najlepsze, wybrane książki biznesowe. Polecamy naszą księgarnię, zwłaszcza kiedy będziecie szukać prezentów bożonarodzeniowych.

Mamy nadzieję, że zechcecie Państwo właśnie u nas kupić książki pod choinkę. Warto w okresie świąt poczytać, aby w Nowym Roku, uzbrojeni w odpowiednią dawką wiedzy, zabrać się do pracy i rozwinąć swój biznes, czego już teraz Wszystkim naszym Klientom serdecznie życzymy!

Zapraszamy także na facebook.com/ksiegarniaROSTER

Hurtownie, które chciałyby sprzedawać książki Wydawnictwa ROSTER prosimy zaś o kontakt pod adresem: rs[małpa]marketingmiejsca.com.pl

Przejdź do strony głównej

Aktualności

  • Nowa książka od Wydawnictwa ROSTER

    „Jak osiągnąć sukces” – oczywiście w biznesie – to nowa książka, która właśnie się ukazała nakładem Wydawnictwa ROSTER. Jest to poradnik dla małych, często jednoosobowych firm, które chciałyby zbudować swoją silną markę, ale nie do końca wiedzą jak to zrobić na przełomie ery 2.0 i 3.0.
  • Tylko najlepsze książki biznesowe

    Ruszaliśmy powoli, ale ruszyliśmy. www.KsiegarniaROSTER.pl, a więc księgarnia wyłącznie z najlepszymi książkami biznesowymi już działa i zapraszamy do zakupów. W naszej księgarni znajdziecie najwięcej książce z zakresu komunikacji marketingowej.
  • KsiegarniaROSTER.pl od Wydawnictwa ROSTER

    Z wielką radością prezentujemy Państwu nowy projekt Wydawnictwa ROSTER – tym razem jest to internetowa księgarnia z książkami biznesowymi, funkcjonująca pod adresem www.KsiegarniaROSTER.pl

Kontakt

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).