» Nowa książka od Wydawnictwa ROSTER

Nowa książka od Wydawnictwa ROSTER

Data dodania: 19-11-2015
„Jak osiągnąć sukces” – oczywiście w biznesie – to nowa książka, która właśnie się ukazała nakładem Wydawnictwa ROSTER. Jest to poradnik dla małych, często jednoosobowych firm, które chciałyby zbudować swoją silną markę, ale nie do końca wiedzą jak to zrobić na przełomie ery 2.0 i 3.0.


Autorem książki „Jak osiągnąć sukces” jest Robert Stępowski, który w 2014 roku napisał m.in. „Promocję marki. Poradnik dobrych praktyk”. Jego nowa książka przeznaczona jest przede wszystkim do tych osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z biznesem, a tym samym marketingiem.

Czytelnicy tej książki znajdą w niej absolutne podstawy dotyczące komunikowania marki i budowania jej pozycji w mediach społecznościowych, głównie za pomocą content marketingu.
 

Po co budować markę małej, często jednoosobowej firmy?

Jak tworzyć angażujące treści i dlaczego to zaangażowanie jest tak istotne?

Które kanały i narzędzia są najbardziej efektywne w budowaniu przewagi konkurencyjnej w przypadku małych podmiotów gospodarczych?

Jak budować markę osobistą w polskich realiach – czyli jak stać się ekspertem w swojej dziedzinie?


Między innymi odpowiedzi właśnie na te pytania znajdą Czytelnicy książki Roberta Stępowskiego „Jak osiągnąć sukces”.

Z przykrością musimy jednak stwierdzić, co zaznacza w książce sam autor, że nie jest to podręcznik motywacyjny, ani zbiór niezawodnych pomysłów, które zawsze pozwalają osiągnąć biznesowy sukces. Jest to jedynie kilka porad, które warto wykorzystać, albo przynajmniej potraktować je jako inspiracje w budowaniu marki firmy i marki osobistej.

Książka już od 25 listopada 2015 roku dostępna będzie w szerokiej dystrybucji – zapewne w większości księgarń internetowych w Polsce.

Jeszcze przez kilka dni, w przedsprzedaży, książkę „Jak osiągnąć sukces” na www.ksiegarniaROSTER.pl można zamówić w promocyjnej cenie.

Przypominamy, że ostatnio wydana przez Wydawnictwa ROSTER książka nosi tytuł „Marketing terytorialny. Jak zbudować i wypromować markę miejscowości?” i do jej zakupu również serdecznie zachęcamy.

Przejdź do strony głównej

Aktualności

Kontakt

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).