» Tylko najlepsze książki biznesowe

Tylko najlepsze książki biznesowe

Data dodania: 12-10-2015 Ruszaliśmy powoli, ale ruszyliśmy. www.KsiegarniaROSTER.pl, a więc księgarnia wyłącznie z najlepszymi książkami biznesowymi już działa i zapraszamy do zakupów. W naszej księgarni znajdziecie najwięcej książce z zakresu komunikacji marketingowej.

Wychodzimy z założenia, że wyprodukowanie jakiegokolwiek produktu, to (z całym szacunkiem) dziś żadna sztuka. Można podjąć się samemu produkcji, albo zlecić produkcję zewnętrznym podmiotom, choćby z dalekiej Azji. Dużo trudniej przebić się ze swoją ofertą i sprzedać wyprodukowane towary.

Dlatego postanowiliśmy w jednym miejscu zebrać, naszym zdaniem, najlepsze książki dla biznesu.

W książkach, które proponujemy Państwu na www.KsiegarniaROSTER.pl znajdziecie zasady marketingu, zarządzania, budowania przewagi konkurencyjnej i oczywiście reklamy – także z uwzględnieniem tych najnowszych kanałów społecznościowych.

Po wielu tygodniach negocjacji z Hurtowaniami i Wydawcami udało nam się również podpisać szereg umów na dogodnych warunkach, dzięki czemu możemy Państwu zaproponować najlepsze tytuły książkowe, w konkurencyjnych cenach.

Nasza oferta może nie jest jeszcze zbyt bogata, ale nigdy ma ona zbyt obszerną nie być. Na tym nam zależy, abyście Państwo nie musieli przebijać się przez tysiące tytułów, różnej jakości. U nas znajdziecie tylko książki warte uwagi i użyteczne w prowadzeniu biznesu.

Na www.KsiegarniaROSTER.pl coś ciekawego dla siebie znajdą również pracownicy biur i departamentów promocji Jednostek Samorządu Terytorialnego.

Polecamy szczególnie dwa tytuły:

Marketing terytorialny. Jak zbudować i wypromować markę miejscowości?

Wszystko co chciałbyś wiedzieć o marketingu terytorialny. Z praktyki polskich samorządów”  

Obszerny rozdział poświęcony tej tematyce, znajduje się także w książce „Promocja marki. Poradnik dobrych praktyk”.

Życzymy udanych zakupów i przyjemnej lektury!

W przypadku jakichkolwiek problemów z zakupem prosimy o kontakt mailowy: sklep@ksiegarniaroster.pl lub tel. 503 021 483.
Przejdź do strony głównej

Aktualności

Kontakt

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).