» Wydawnictwo

Wydawnictwo

Wydawnictwo ROSTER powstało w 2010 roku. Specjalizuje się w wydawnictwach książkowych, internetowych i prasie. Świadczymy również usługi zewnętrzne z zakresu self publishing’u i custom publishing’u.

Główną częścią naszej działalności jest wydawanie publikacji o tematyce marketingowej, głównie z zakresu marketingu terytorialnego np.:

„Marketingowe Vademecum Wiedzy Lidera Samorządowego” cz. 1 i 2
„Inny świat, czyli subiektywny przewodnik po marketingu miejsc”
Marketing terytorialny. Jak zbudować i wypromować markę miejscowości?
„Wszystko co chciałbyś wiedzieć o marketingu terytorialnym. Z praktyki polskich samorządów”.

Przez dwa lata wydawaliśmy również bezpłatny magazyn o marketingu terytorialnym. Cały czas wydajemy serwis www.MarketingMiejsca.com.pl , który istnieje od 2008 roku.

Zapraszamy do współpracy Dystrybutorów książek i osoby zainteresowane wydaniem własnej książki na zasadzie self publishingu.

Zapytania ofertowe prosimy przesyłać mailem: rs[at]marketingmiejsca.com.pl

Zapraszamy również do zakupu książek z zakresu reklamy, zarządzania, motywacji i public relations na www.KsiegarniaROSTER.pl

Przejdź do strony głównej

Aktualności

  • Nowa książka od Wydawnictwa ROSTER

    „Jak osiągnąć sukces” – oczywiście w biznesie – to nowa książka, która właśnie się ukazała nakładem Wydawnictwa ROSTER. Jest to poradnik dla małych, często jednoosobowych firm, które chciałyby zbudować swoją silną markę, ale nie do końca wiedzą jak to zrobić na przełomie ery 2.0 i 3.0.
  • Tylko najlepsze książki biznesowe

    Ruszaliśmy powoli, ale ruszyliśmy. www.KsiegarniaROSTER.pl, a więc księgarnia wyłącznie z najlepszymi książkami biznesowymi już działa i zapraszamy do zakupów. W naszej księgarni znajdziecie najwięcej książce z zakresu komunikacji marketingowej.
  • KsiegarniaROSTER.pl od Wydawnictwa ROSTER

    Z wielką radością prezentujemy Państwu nowy projekt Wydawnictwa ROSTER – tym razem jest to internetowa księgarnia z książkami biznesowymi, funkcjonująca pod adresem www.KsiegarniaROSTER.pl

Kontakt

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).